מאמרים

כאן דרום - רואה חשבון באשדוד

רואי חשבון באשדוד


כדי לנהל נכון את תחום הכספים בעסק שלך חשוב לבחור באנשי המקצוע הנכונים. סוגיות כמו עריכת וביקורת דוחות, הצהרות הון וייעוץ וליווי עסקי כדאי להשאיר למומחים. הכירו רואי החשבון באשדוד והסביבה

יפה בר-הון – משרד רואי חשבון באשדוד


מי מבעלי העסקים לא היה רוצה לחסוך בתשלומי המס אותם הוא מקפיד לשלם כחוק לרשויות המס? בעלי עסקים רבים מסתייעים בשירותיו של משרד רואי חשבון על מנת להבטיח חסכון גדול בסכומים אותם הם משלמים. "בעלי עסקים קטנים ובינוניים לא תמיד יודעים שבאפשרותם לחסוך בתשלומים אותם הם משלמים לרשויות המס. מדובר בהליך שנקרא תכנון מס שחשוב וכדאי לבצע במשרד רואי חשבון מנוסה ומקצועי" אומרת רו"ח יפה בר-הון, בעלת משרד רואי חשבון באשדוד.


"תכנון מס נכון מתבצע לקראת סוף השנה ובו עורכים דוחות ובדיקות על מנת להפחית ולתכנן נכון את חישובי המס. חשוב כמובן להבדיל בין תכנון מס המבוצע על ידי משרד רואי חשבון מקצועי שמנצל את הזכויות שבאמצעותן ניתן לצמצם את תשלומי המס.
איך בעל עסק יכול לבצע תכנון מס נכון?


"תכנון מס נכון נעשה לרוב בסוף השנה במסגרת שירותי הייעוץ והליווי הפיננסי שאנחנו מעניקים במשרדי. תכנון נכון ימנע מבעל העסק לבצע טעויות שעלולות להביא לתשלומי קנסות.
חסכון במס יכול להתבטא לדוגמא בתרומות. במידה ותרמתם תוכלו לקבל החזר כספי במס בשיעור של 35% מסכום התרומה.
גם הפקדות לקרן השתלמות וקרן פנסיה מקנות הטבות מס. דמי ביטוח לאומי המשולמים בפועל באותה שנת מס מוכרים כהוצאה מוכרת באותה שנה שבה שולמו, לכן חשוב לבצע עדכון גובה תשלום המקדמות. במהלך השנה תכנון המס יאפשר תזרים מזומנים גבוה, וימזער תשלומים בלתי צפויים".
אז חשוב להסתייע ברואה חשבון רק בסוף שנה?


"העבודה עם משרד רואה החשבון חייבת להיעשות לאורך כל השנה על מנת להבטיח שבעל העסק יידע מה מצבו הפיננסי של העסק בכל רגע נתון. במשרדי אני מקפידה לעדכן את הלקוח בנתונים ובמספרים על מנת שהלקוח יהיה מעורב ויהיה מודע למצבו. במצב כזה בעל העסק יוכל לעסוק בראש שקט בפיתוח העסקי".


אתם מעניקים גם ליווי וייעוץ עסקי?


"במסגרת שירותי המשרד אנו מציעים ייעוץ וליווי עסקי שוטף לבעלי עסקים. בפגישות עם הלקוח אנחנו לומדים את בית העסק ובונים תכנית עסקית בתחילת פעילות בית העסק ובתחילת כל שנה. הליווי העסקי יבטיח הפחתה וצמצום של טעויות שהלקוח עלול לעשות במסגרת פעילות וניהול העסק. המטרה היא לוודא שבית העסק יהיה ריווחי וכמובן שכל התהליך יעשה בשיתוף פעולה מלא מולו".


רו"ח יפה בר-הון הינה רואת חשבון מוסמכת C.P.A. – ISR. רו"ח בר-הון היא בוגרת הקריה האקדמית אונו, שם סיימה תואר ראשון במנהל עסקים (B.A) בהתמחות בחשבונאות ולאחר מכן הקימה את משרדה באשדוד. רו"ח בר-הון מחזיקה בניסיון עשיר בניהול כספים וחשבונות בחברות תעשייה ושירותים. יש לה ניסיון רב במערכת הפיננסים והמערכת הבנקאית – דבר המהווה יתרון משמעותי בהבנה של המערכת והסוגיות הפיננסיות השונות העומדות בפני בעלי עסקים ומאפשרת לה להביא למינופו של בית העסק".


משרדה של רו"ח בר-הון באשדוד, הממוקם בבניין "נובו", מציע מעטפת שירותים כוללת וייחודית ללקוחות בכל רחבי הארץ. בין שירותי המשרד: פתיחת עוסק, ייצוג עסקים מול רשויות המס, הנהלת חשבונות, חישובי שכר, החזרי מס לשכירים, הצהרות הון, תכנון מס, עריכת וביקורת דוחות, ניהול תזרים מזומנים לחברות וייעוץ וליווי עיסקי לבעלי עסקים. "המשרד חרט על דגלו מתן שירות אישי ומקצועי לכל לקוח ללא הבדל בין לקוח "גדול" ללקוח "קטן". "אנו שמים דגש רב על מענה מהיר וזמינות מיידית בכל פניה, תוך הענקת שירות מקצועי נרחב" אומרת רו"ח יפה בר הון.